Kliknutím zobrazíte ďalšie produkty.
No products were found.

Dodacie podmienky

Dodacie podmienky internetového obchodu www.artgala.sk.

 1. Tovar je predávaný podľa vystavených vzorkovníkov predávajúceho umiestnených na internetovej stránke elektronického obchodu predávajúceho.
 2. Predávajúci je povinný objednávku kupujúceho splniť a tovar dodať kupujúcemu v lehote do 5 pracovných dní od dodania tovaru dodávateľom alebo výrobcom tovaru predávajúcemu.
 3. Kupujúci je povinný prevziať tovar na mieste, ktoré je uvedené v potvrdení objednávky kupujúceho predávajúcim. V prípade, ak dôjde k omeškaniu dodania tovaru zo strany predávajúceho, predávajúci je oprávnený jednostranne predĺžiť lehotu na dodanie tovaru, a to aj opakovane, o čom predávajúci vydá kupujúcemu potvrdenie. V prípade, ak kupujúci neprevezme objednaný tovar do 14 dní odo dňa, keď bol kupujúcemu dostupný, je predávajúci oprávnený odstúpiť od kúpnej zmluvy a predať tovar tretej osobe. Po predaní tovaru tretej osobe predávajúci vráti kupujúcemu jeho prípadne zaplatenú zálohu.
 4. Váha, rozmery a ostatné údaje o tovare obsiahnuté v katalógoch, prospektoch a iných písomnostiach predávajúceho umiestnenými na internetovej stránke elektronického obchodu predávajúceho sú nezáväznými údajmi.
 5. Kupujúci je povinný skontrolovať zásielku na neporušenosť obalu hneď po doručení. Ak je obal tovaru mechanicky poškodený, je kupujúci povinný túto skutočnosť oznámiť dopravcovi a za jeho prítomnosti skontrolovať stav tovaru pod obalom. V prípade zistenia poškodenia tovaru spíše dopravca s kupujúcim záznam, tzv. škodový protokol. Na základe takto vyhotoveného záznamu predávajúci poskytne odstránenie vady tovaru, zľavu na tovar alebo v prípade neodstrániteľných vád tovaru dodá kupujúcemu nový tovar.
 6. Kupujúci je oprávnený v prípade nedodania tovaru predávajúcim v lehote 5 pracovných dní od potvrdeného termínu dodania odstúpiť od potvrdenej objednávky. Ak kupujúci za tovar vopred zaplatil, predávajúci mu vráti zaplatenú sumu bezhotovostným prevodom na účet kupujúceho určený kupujúcim, do 3 pracovných dní od doručenia písomného odstúpenia od zmluvy.
 7. Tovar uvedený ako "Skladom" bude expedovaný a odovzdaný doručovacej službe najneskôr do 24 hodín od objednania.
 8. Tovar uvedený ako "Skladom u dodávateľa" bude expedovaný a odovzdaný doručovacej službe najneskôr do 24 hodín od jeho doručenia a naskladnenia u predávajúceho.
 9. Ak si kupujúci v jednej objednávke objedná tovar, ktorý je "Skladom" aj tovar, ktorý je "Skladom u dodávateľa", objednaný tovar bude expedovaný až po naskladnení všetkých položiek objednaných kupujúcim.
 10. Objednávku je možné rozdeliť iba do času jej vyexpedovania. Keď je tovar odoslaný, nie je už možné objednávku deliť. V prípade rozdelenia objednávky na dve a viac, bude kupujúci znášať poplatky na dopravu každej objednávky zvlášť.

 

Predávajúci poskytuje tieto možnosti doručenia objednaného tovaru kupujúcemu:

 1. Odber v meste Púchov - zadarmo - platba pri prebratí
 2. Doporučene 1. triedou Slovenská pošta - rýchle doručenie tovaru do 24 hodín od odovzdania tovaru predávajúcim doručovateľovi - platí pri platbe vopred
 3. Doporučene 2. triedou Slovenská pošta - tovar bude doručený do 3 pracovných dní - platí pri platbe vopred
 4. Dobierka 1. triedou Slovenská pošta - rýchle doručenie tovaru do 24 hodín od odovzdania tovaru predávajúcim doručovateľovi - platba pri prebratí
 5. Dobierka 2. triedou Slovenská pošta - tovar bude doručený do 3 pracovných dní - platba pri prebratí

Cenník služieb Slovenskej pošty nájdete tu

Pri nákupe nad 40 € doprava ZADARMO. Pri nákupe nad 40 € má predávajúci právo vybrať najmenej nákladnú variantu prepravy. V takom prípade nie je možné odosielať tovar kuriérom.

Ponuka

Nastavenia

Vytvorte si bezplatný účet na ukladanie obľúbených produktov.

Prihlásiť sa

Vytvorte si bezplatný účet na používanie zoznamov prianí.

Prihlásiť sa